Zimowy Bieg Piasta

Kochamy biegać we Wrocławiu

Zimowy Bieg Piasta

20 stycznia 2014 Zapowiedź 0

„Biegacz to nie ten, kto szybko biega. To ten, który nie ustaje w walce.”
(Marc Buhl)

Wszystkich biegaczy, tych doświadczonych ale również tych początkujących, którzy pragną się zmierzyć z samym sobą, zapraszamy 8 lutego 2014 o godz. 11.00 na imprezę sportową, która odbędzie się pod nazwą: ZIMOWY BIEG PIASTA. Ma ona na celu otwarcie sezonu biegowego we Wrocławskim Klubie Biegacza Piast.

Zawody zaplanowane są na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przy ul. Paderewskiego 35 (w kompleksie AWF-u).

W biegu może wystartować każda pełnoletnia osoba, a także osoby które ukończyły 16 rok życia, jednak w tym wypadku wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Trasa (crossowa) liczy 10 km i składa się z jednej pętli prowadzącej bulwarem nadodrzańskim. Nawierzchnia dosyć różnorodna, poczynając od asfaltu poprzez szutrowe alejki parkowe i kostkę brukową.

Chęć uczestnictwa w zawodach można zgłosić elektronicznie do dnia 5 lutego 2014 poprzez wypełnienie formularza:
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1032

a także osobiście w dniu zawodów między godziną 9.00 a 10.30.

W imprezie przewidziane są nagrody dla najlepszych zawodników, którzy staną na podium. Najstarszemu i najmłodszemu uczestnikowi zostanie wręczony osobiście przez prezesa klubu Zimowy Puchar Piasta. Każdy kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal.

Opłatę startową należy wnieść do dnia 5 lutego na konto organizatora, numer konta podany jest w regulaminie biegu: http://www.wkbpiast.com/Regulaminybiegow/regulaminy2014/k01biegpiasta.pdf

25 zł zawodnicy niezrzeszeni w klubie

15 zł dla członków Klubu WKB

40 zł dla wszystkich wpłacających w biurze, w dniu zawodów.

Impreza odbędzie się niezależnie od pogody i warunków panujących na nawierzchni trasy, jednak trasa w przypadku bardzo złej pogody może ulec zmianie. Na mecie będzie można napić się gorącej herbaty. Bieg ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz integrację wrocławskich środowisk sportowych. Wszystkich pragnących wziąć udział w zawodach zapraszamy do rejestracji na stronie:

http://www.wkbpiast.com