W pogoni za św. Mikołajem

Kochamy biegać we Wrocławiu

W pogoni za św. Mikołajem

16 października 2015 Zapowiedź 1
W pogoni za św. Mikołajem

Już za niecałe dwa miesiące, dokładniej 6. grudnia 2015 r. w mikołajkową niedzielę, odbędzie się Bieg Radia Wrocław: W pogoni za św. Mikołajem. Jest to bieg rekreacyjny, którego głównym celem jest dobra zabawa razem ze świętym Mikołajem. Organizatorem jest Radio Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu.

Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00 Biegiem Głównym z dystansem 3,5 km. Godzinę później wyruszą młodsi zawodnicy z Biegiem Krasnala. Trasa będzie przebiegała po wyznaczonej i oznakowanej ścieżce Trasy Biegowej Radia Wrocław i Młodzieżowego Centrum Sportu w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu. Opłata startowa wpłacona do 15.11.2015 w Biegu Głównym wynosi 20 zł. Opłata wniesiona do 02.12.2015 r. wynosi 25 zł. Bieg Krasnala jest dla wszystkich bezpłatny.

W Biegu Głównym obowiązuje limit 200 osób, a w Biegu Krasnala 30 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 02.12.2015 r. na stronie https://www.biegamy.prw.pl/competitions

Po zakończonych zawodach wszyscy zawodnicy otrzymają od Mikołaja pyszną grochówkę, a dzieci kubek gorącej czekolady. Każdy uczestnik otrzyma mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), imienny nr startowy oraz na mecie medal Radia Wrocław. Dodatkowo na trasie biegu będzie możliwość spotkania św. Mikołaja, który w nagrodę wręczy zawodnikom, którzy go dogonią, specjalną opaskę i na końcu biegu będą mogli odebrać swoją paczkę-nagrodę. W Biegu Krasnala każdy mały biegacz otrzyma również radiową paczkę od św. Mikołaja.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.prw.pl/articles/view/45559/Radiowy-bieg-W-pogoni-za-sw-Mikolajem

Zapraszamy do świątecznej zabawy w pogoni za św. Mikołajem! 🙂