Załoga

Kochamy biegać we Wrocławiu

Karol Korczyński – Założyciel, Wydawca, Koordynator
Pomysłodawca, twórca i wydawca serwisu „Biegamy we Wrocławiu”. Założyciel amatorskiego klubu biegowego. Fotoreporter serwisu ŚLĄSKnet.com. W latach 2009 – 2013 moderator i redaktor oficjalnego, polskiego bloga i forum Sony Mobile Communications fanklub.se. Prawie cztery lata spędził na stanowisku fotografa, kamerzysty i administratora strony internetowej klubu piłkarskiego Skra Wojnowice.
 
 
 
 
 
Aneta Bukowska – Redaktor Naczelny
Z wykształcenia pedagog, jednak jej pasją jest pisanie, a od roku również bieganie. Na co dzień matka dwójki dzieci, a także chórzystka we Wrocławskim Chórze Gospel. Niepoprawna optymistka, wierząca w ludzi, dla której życie społeczne jest podstawą egzystencji.
 
 
 
 
 
 
Andrzej Reczuch – Felietonista
Uzależniony od górskich szlaków i ciężkich metalowych riffów. Za najlepszy sposób na regenerację uważa kolejny trening, a za najlepszy izotonik – piwo.
 
  
 
 
 
 
Grzegorz Soczomski – Felietonista
Uzależniony od aktywności fizycznej, przede wszystkim biegania i siłowni. Gdy przestaje się ruszać, zamienia się w nudnego studenta politologii, zafascynowanego polityką i filozofią. Twórca bloga W Luźnej Formie.