Znowu BIEGAMY WE WROCŁAWIU!

Kochamy biegać we Wrocławiu

Znowu BIEGAMY WE WROCŁAWIU!

16 stycznia 2017 Klubowe 0

Stało się! Wracamy do wspólnego biegania!

Nasz amatorski klub biegowy wraca na ścieżki biegowe. Przerwę mieliśmy dosyć długą i mocno stęskniliśmy się za sobą. Wracamy w takiej samej formie, w jakiej istnieliśmy wcześniej, czyli bezpłatne, amatorskie i wesołe spotkania, w trakcie których pokonujemy wspólnie kolejne kilometry i czerpiemy z tego radość. Nie ma wśród nas zaawansowanych trenerów personalnych, więc jeżeli szukasz typowych treningów, które mają przygotować Cię do zawodów, szukaj gdzieś indziej. Ale i tak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś raz w tygodniu biegał z nami! 

Co my oferujemy? Luźną, miłą i przyjazną atmosferę, możliwość poznania ciekawych i zwariowanych ludzi, którzy mają tę samą pasję – bieganie. Dołączenie do naszych szeregów pomoże Ci w motywacji, organizacji wyjazdów na zawody biegowe, będziesz mógł wysłuchać rad bardziej doświadczonych biegaczy, którzy rocznie pokonują ponad 2 tysiące kilometrów i występują na przeróżnych zawodach.

Biegamy w tempie konwersacyjnym. Trasę i dystans dostosowujemy do wszystkich obecnych. W przypadku większej grupy, dzielimy się na dwie.

Co zrobić, żeby do nas dołączyć? Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@biegamy.wroclaw.pl, w którym wyrazisz chęć udziału w naszych treningach.

Aktualnie jesteśmy w trakcie uzgadniania, w które dni będziemy się spotykać. Aby nikt nie był poszkodowany, zbieramy się w różnych częściach Wrocławia.

Do zobaczenia na ścieżkach biegowych!